TOMASS GLAVINIČS “LIELĀKAIS BRĪNUMS”

Ja sniegs neierodas pie mums, mums jādodas pie tā, kas mājo grāmatu lappusēs. ❄
Tomasa Glaviniča romāns “Lielākais brīnums” ir mazliet suģestējoša lasāmviela par jaunu piedzīvojumu meklētāju, kurš apņēmies uzkāpt Everestā, pa ceļam šķetinot savas bērnības un pusaudžu gadu atmiņas. Dzimis nelabvēlīgā ģimenē ar māti alkoholiķi, Jonass uzaug labākā drauga Venera mājās, viņa turīgā un ietekmīgā vectēva paspārnē. Jonasam piemīt diezgan netipisks skatījums uz dzīvi un kā galvenais varonis viņš šķiet diezgan neparasts un ekscentrisks.

Pārdomas rosinoša grāmata par drosmi dzīvot citādāk un Everestu sevī pašā, kas prasās uzkāpjams. Jo kāpēc tad ir vērts dzīvot? Ārkārtīgi fascinējoši aprakstīts kāpiens nāves zonā sniega un ledus valstībā tuvu Everesta virsotnē, kad galveno vietu varoņa prātā aizņem halucinācijas un izdomu tēli un ik solis prasa milzu izturību. Decembrim atbilstoša lasāmviela! 

“Patiesībā dzīvē ir svarīgs tikai tas, lai cilvēks paliek atvērts un lai viņam ir drosme dzīvot jaunu dzīvi, tādu, kādu vēl nav dzīvojis neviens pirms viņa. Vairums ļaužu ir gļēvi un aprobežojas ar tādu dzīvi, kāda dzīvota jau bieži.”

Izdevniecība “Zvaigzne ABC”

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.