Par mums

Hei, prieks Tevi redzēt blogā “Ceļojumu dienasgrāmata”. Šeit Tu vari ceļot dažādos veidos: aizmirsties grāmatu atsauksmēs, izstaigāt sev nezināmas takas ceļojumu aprakstos par Latviju un pabūt citās, tālākās zemēs.

Ceļot uz ārzemēm sāku studiju gados, kad ģeogrāfu lauka kursa laikā devāmies uz Vāciju, Austriju, Čehiju. Tad sekoja projektu un darba braucieni uz Zviedriju, Luksemburgu, Nīderlandi un kaimiņvalstīm. Tieši tad es sapratu, ka man ir nepieciešama ceļošana, lai iegūtu iedvesmu, enerģiju un iekšēju prieku. Ceļot noteikti nav viegli, tas ir spēriens ārpus komforta zonas, taču man patīk tā sajūta, ka uz ceļošanas laiku prāts kļūst brīvs no ikdienas rutīnas un domām, ka vietā nāk tik daudz iespaidu un piedzīvojumu, ka pieredzētais izvelk virspusē sen paslēptas dvēseles sajūtas.

Visbiežāk es ceļoju divatā ar vīru Hardiju, nu jau mums ir pievienojusies arī mazā Emīlija, reizēm paceļojam ar draugiem un bija daži ceļojumi, kurus es ar prieku dalīju  arī ar savu mammu.

Mani iedvesmas avoti:

  • Grāmatas – gadā izlasu no 50-90 grāmatu, un dalos ar atsauksmēm
  • Ceļojumi – kalni, takas, pilis un dabas brīnumi
  • Fotogrāfēšana  – hobijs jau vairāk kā 15 gadus portfolio
  • Rakstīšana – rakstu dienasgrāmatu, aprakstus, projektus un strādāju pie savas pirmās fantāzijas grāmatas.

Pēc izglītības ģeogrāfe, darbā projektu vadītāja, es dzīvoju laukos un priecājos, ka nekas man netraucē bezmākoņu naktīs vērot zvaigznes.

Lai Tava iedvesma ir mūsu ceļojumi kalnu takās, pārgājieni dabā un pieredzētais tepat, mūsu Latvijas laukos un pilsētās!

Ja vēlies sadarboties, pārpublicēt lapas saturu vai foto, lūdzu sazinies ar mani epastā mara.bitane@gmail.com vai aizpildi zemāk esošo formu!

3 Comments

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.