PAR BLOGU

Hei, prieks Tevi redzēt blogā “Ceļojumu dienasgrāmata”, kurā apvienoju trīs savas lielākās kaislības: grāmatu lasīšanu, ceļošanu un rakstīšanu.

Ceļot uz ārzemēm sāku studiju gados, kad ģeogrāfu lauka kursa laikā devāmies uz Vāciju, Austriju, Čehiju. Tad sekoja projektu un darba braucieni uz Zviedriju, Luksemburgu, Nīderlandi un kaimiņvalstīm.

Kāpēc ceļot? Lai iegūtu iedvesmu, enerģiju un iekšēju prieku. Man patīk tā sajūta, ka uz ceļošanas laiku prāts kļūst brīvs no ikdienas rutīnas un domām, ka vietā nāk tik daudz iespaidu un piedzīvojumu, ka pieredzētais izvelk virspusē interesantas sajūtas.

Visbiežāk ceļojam trijatā – Māra, Hardijs un mazā Emīlija.

Mani iedvesmas avoti ir:

  • Grāmatas – nespēju nelasīt, tā ir mana lielākā kaislība, ar to konkurēt var tikai rakstīšana. Gadā izlasu no 50-90 grāmatu un dalos ar atsauksmēm blogā.
  • Ceļojumi – ceļošana ir grūta, skaista, satraucoša un iedvesmojoša, mans apskatāmo vietu un valstu saraksts sastāv no kādiem 30 galamērķiem, un esmu sapratusi, ka nav labi atlikt ceļošanu, jo dzīve iet uz priekšu milzu soļiem.
  • Fotogrāfēšana  – fiksēju ceļojumu iespaidus gan Latvijā, gan ārzemēs un dabas ainavas, ko var apskatīt portfolio.
  • Rakstīšana – tā ir kaislība, kuru vēl mācos attīstīt. Vairāk kā 20 gadus rakstu dienasgrāmatu. 2013.gadā radīju šo blogu grāmatu atsauksmju apkopošanai. Tālāk blogs izauga jau par grāmatu-ceļojumu aprakstu-pārdomu krātuvi. 10 gadus esmu rakstījusi dažādus projektus un šobrīd esmu pieķērusies pie sava lielā sapņa īstenošanas – top mana pirmā fantāzijas grāmata.

Pēc izglītības ģeogrāfe, darbā projektu vadītāja, es dzīvoju laukos un priecājos, ka nekas man netraucē bezmākoņu naktīs vērot zvaigznes.

Lai Tava iedvesma ir mūsu ceļojumi, pārgājieni un pieredzētais gan Latvijā, gan pasaulē!

Bloga veidotāja Māra

Ja vēlies sadarboties, pārpublicēt lapas saturu vai foto, lūdzu sazinies ar mani epastā mara.bitane@gmail.com vai aizpildi zemāk esošo formu!

3 Comments

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.