ROKASGRĀMATA: Kā ielaist sevī mieru Ziemassvētku gaidīšanas laikā

Tā, mums priekšā ir diezgan nereāls uzdevums, piekritīsiet? Mums nepieciešams miers dvēselē, jo par to taču ir šie svētki, vai ne? Un arī par visu citu, saprotams, taču nebūtu slikti beidzot sajust visās malās skandināto priecīgumu un mieru. Nāksies nedaudz piestrādāt, lai šo panāktu.

Tātad, rīcības plāns ir šāds: piecelies 6 no rīta. Nu labi, var arī 5:30 vai 6:30, bet doma ir tāda, lai tev būtu pusstunda laika, kurā neviens nemaisās pa kājām.

Tagad pats galvenais – novērs skatu no nemazgāto trauku kaudzes, nopeckātās grīdas un izbeidz ar ilgošanos lūkoties uz netīrās veļas grozu. Es zinu, ka būtu jāliek mazgāties tagad, lai paspētu izžaut pirms darba vai pastaigas, vai Zoom sapulces, bet… STOP! Tas viss pagaidīs! Uztaisi sev kafiju/tēju/kakao/graķīti/kaut ko citu dzeramu, iededz to noputējušo sveci, kas gadu stāv iegrūsta plauktā, un sameklē Ziemassvētku dzejoļu grāmatu vai, sliktākajā gadījumā, ieej kādā no dzejoļu saitiem internetā (kā tad, beigās sērfosi Feisbukā vai Instā, neliete tāda!) 🙂 Lai vai kā, piespied sevi nesērfot netā šo pusstundu. Labus dzejoļus esmu sakolekcionējusi blogā, nenāksies vilties un nebūs tizlu pārsteigumu 🙂

Tad nu palasi, lēni atzīmē, kurus tu rakstīsi apsveikuma kartītēs. Vai arī vienkārši lasi un baudi, un iegrimsti tajos. No dzejoļiem nāk miers, viss tas ziemas gaišais noskaņojums jau tur ir, tikai vajag mazu klusuma mirkli, lai to ielaistu sevī.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.